ناو فودز

تاریخچه شرکت خانوادگی از سال 1968

در اوایل دهه 60 صنعت غذای سالم در مراحل اولیه خود بود. “غذای سالم” برای مردم مبهم و عجیب بودند و علاقه مندان به آن به طور گسترده به عنوان هیپی ها طبقه بندی می شدند

شرکت ناو فودز

در طول سالهای اولیه، کارآفرین الوود ریچارد زنجیره کوچکی از فروشگاه های مواد غذایی سالم را در منطقه شیکاگو به نام خانه بهداشت راه اندازی کرد. تحقیقات دانشگاهی الوود که دارای مدرک شیمی فیزیک بود، بر افزایش عملکرد فیزیکی از طریق استفاده از غذاهای سالم و مکمل‌های غذایی متمرکز بود. دانشی که او در این مدت به دست آورد، باعث شد که او به فواید محصولات طبیعی برای سلامت و کیفیت زندگی ایمان بیاورد و پایه اولیه عشق مادام العمر او به تغذیه و غذاهای سالم را بنا نهاد.

الوود در یکی ار سوپرمارکت محلی به دلیل گرانی محصولاتش در حال از دست دادن مشتریان خود بود . پس متوجه شد که برای بقا و شکوفایی فروشگاه های مواد غذایی سالم ، او نیاز به ارائه محصولات طبیعی مقرون به صرفه دارند. بنابراین او شرکت تولید محصولات طبیعی خود را برای تامین فروشگاه ها راه اندازی کرد و ناو فودز متولد شد.

امروزه ناو هنوز متعلق به خانواده ریچارد است و یکی از شناخته شده ترین برندهای صنعت محصولات طبیعی است و گسترده ترین خطوط محصولات طبیعی موجود را ارائه می دهد. ناو فودزهمیشه به دیدگاه الوود وفادار است . پاسخگویی به نیاز مصرف کنندگان به غذاهای سالم با ارائه محصولات طبیعی مقرون به صرفه و با کیفیت بالا.

درباره ما

سایت فروشگاهی ناو فودز ایران در شهریور 1402 تاسیس شد . ما به دنبال این هستیم که با محصولات یکی از بهترین برند های مکمل های غذایی و ورزشی (Now Foods) به سلامت جامعه کمک کنیم

نماد ها